Aplikace pro selfie tyč

Selfie se stalo jedním z nejoblíbenějších hitů dnešní doby. Oblíbilo si jí nespočet lidí různých věkových kategorií.

A abyste si nějaké to selfíčko vytvořili, tak existují aplikace na selfie tyče, které vám tento koníček velmi usnadní a mají skvělé vlastnosti jako je například sdílení nebo samotné vytvoření. Mezi nejznámější a nejpoužívanější aplikace patří Snapchat, Instagram a Snap Clap.

Snapchat

aplikace-snapchat-selfieJestliže vlastníte chytrý telefon, stane se pro vás pořízení selfie fotek naprostá hračka.

Jakmile vytvoříte fotografii, tak jí ihned můžete sdílet jak přátelům, tak jiným vybraným lidem, což udělat za pomoci ikonky My story.

Přidávat lze také popisky, smailíky či různé efekty. Před posláním si samozřejmě můžete fotku uložit i do svého telefonu.

Instagram

aplikace-instagram-selfieTato aplikace je také využívána lidmi, kteří vlastní chytré telefony, ale je pravda, že jen málokdy, protože se považuje za aplikaci pro umělecké fotografie.

Ale naleznete zde i jiné. Selfie uvidíte i na Facebooku a jiných sociálních sítích. Například fotky celebrit uvidíte na Twitteru.

Snap Clap

Snap ClapA v neposlední řadě je tu aplikace pro chytré telefony Snap Clap, která je také známá jako tleskací aplikace. Její ovládání je naprosto primitivní a zvládne jej úplně každý a především má spoustu kladných vlastností, které se budou zaručeně hodit.

Tleskací aplikace se jí říká proto, že vám nahrazuje i samospoušť a stačí vám k tomu pouze tlesknout. Ale můžete zapomenout na nějaké odbíhání, abyste stihli časový limit než cvakne spoušť.

Záleží jen na vás, kdz dáte signál. A nebojte, nezachytí vás na fotografii, jak tleskáte, protože ještě máte nějakou rezervu než začne fotit.

Výhody:

  • lze upravit fotografie
  • posílání na sociální sítě a email
  • když něco chcete, stačí pouze tlesknout
  • jednoduché používání

Tato aplikace je hodně známá mezi jablíčkáři, stáhlo si jí totiž více než půl milionu lidí a z toho pouze 100 000 s Androidem.

Nezapomeňte, aby vaše selfie fotka splnila účel a byla spokojenost na obou dvou stranách, musíte také dodržovat pár typů, jak na věc, ale nebojte fantazii se meze nedávají.