Jaká je kompatibilita s mobily a operačními systémy?

kompatibilní s iOS a Android

Naše selfie tyče jsou kompatibilní s mobily od Apple, tedy všechny typy iPhonů, dále potom zařízení, která využívají operační systém Android, ať už jde o mobily značky Sony či Samsung.

Některé přístroje s nově aktualizovaným firmware mohou mít bohužel s nastavením selfie tyče problémy, které bohužel nejde vyřešit úpravou selfie tyčí – problém je právě v novém firmware mobilu.

Jediný operační systém, se kterým nejsou naše tyče kompatibilní jsou Windows phone.

Jak selfie tyče posíláme a kolik zaplatíte za poštovné

Selfie tyč vám dorazí poštou, většinou je posíláme v bublinkové fólii, protože jsou ve složeném stavu opravu malé a je to takhle nejekologičtější. Poštovné a dobírka k vám stojí 99 Kč

V případě, že je selfie tyč skladem expedujeme zboží do 24 hodin (většinou přímo v den objednání) a selfie tyč je tak u vás do dvou pracovních dnů.

Jak rychle vám zboží doručíme?

do 48 hodin

Selfie tyče odesíláme v den objednání, nejpozději na druhý den od přijetí objednávky. Česká pošta vám doručí balík do 24 hodin, jen ve výjimečných situací dochází ke zdržení.

Jaké jsou rozdíly mezi selfie tyčemi?

Na trhu můžete narazit na několik typů selfie držáků. Základní varianta je ta, kterou můžete najít v našem eshopu. Jde o selfie tyč s tlačítkem, u které probíhá přenos pomocí kabelu, který zapojíte do portu na sluchátka.

  • rozdíl v přenosu dat
  • technické provedení
  • kompatibilita s operačními systémy
  • cenové rozdíly

Další variantou jsou selfie tyče s bluetooth. Zde není potřeba žádné propojení kabelem, stačí spárovat váš mobil se selfie tyčí a potom fotíte stiskem každého tlačítka.

Rozdíly jsou ale samozřejmě také v provedení a například hmotnosti selfie tyčí.

Lehké selfie tyče, které nabízíme u nás, mohou ocenit například cestovatelé či cyklisté, kteří chtějí cestovat s co nejmenší zátěží. Naopak ti, kteří chtějí mít fotky opravdu kvalitní a používají selfie držáky méně, ocení zase těžší tyče.

Díky vyšší hmotnosti nedochází při focení k takovým otřesům a fotka je potom přesnější.

Uchycení mobilu či foťáku je také důležitý parametr.

Naše selfie tyče udrží jakýkoliv smartphone a to díky zabudované pružině, která drží mobil ve stejné poloze a díky aretačnímu šroubu, kterým si vždy dotáhnete selfie držák tak, aby zůstal v takovém úhlu, jaký vám vyhovuje.

Jak posíláte zboží a kolik stojí doprava

Selfie tyče posíláme v bublinkové fólii jako doporučené psaní. Balíčky doručuje Česká pošta hned na druhý den. Cena za poštovné je 99 Kč.