Jak vybrat selfie tyč

Poohlížíte se po selfie tyči, ale nevíte si rady, jakou vybrat? Máte nespočet možností, podle čeho vybírat. Jedním z těchto aspektů by pro vás měla být kompatibilita s vaším mobilním telefonem.

jak-zprovoznit-selfie-tycSpousta lidí si totiž myslí, že je pouze jen jeden druh selfie tyče a podle toho také vybírají. Většinou se pak stává, že až doma zjistí, že jim v podstatě do držáku telefon nesedí nebo že jej nelze s tím typem spárovat.

A buď to jí prostě vrátí nebo vymění za správnou. Proto určitě nebude na škodu, když si před každou koupí ověříte, zda si volíte správnou.

Je však pravda, že u většiny selfie tyčí uvidíte, že se přizpůsobí vašemu telefonu, protože je větších rozměrů a lze jej různě upravit. Ale jak už bylo řečeno, raději si vše zkontrolujte.

Další možností, kterou byste měli zvážit, je hmotnost tyče a vaše pohodlí.

U hmotnosti je to myšleno tak, že pokud chcete jen párkrát něco vyfotit, tak si pořiďte lehkou, ale pokud jste se opravdu do selfíček zamilovali a fotíte jednu za druhou, tak byste také měli zvážit robusnější tyč, která vám pomůže vytvořit kvalitnější fotky, protože se vám nebude třást ruka.

Tím si však ale nemyslete, že váží tunu, to fakt ne. Hmotnost se většinou pohybuje okolo 100 gramů.

Důležité je také vybírat pohodlnou rukojeť. Určitě totiž nechcete, aby vám po pár fotkách tyč vypadla, jak vás bude bolet ruka.

Takže si vše pořádně osahejte a vyzkoušejte, zda vám akorát padne do ruky a je pro vás ta pravá. Nezapomínejte, že kvalitní a skvělé snímky nemůžete pořídit, když vám tyč bude sklouzávat.

Měli byste se prostě a jednoduše za každé okolnosti cítit skvěle, protože i to se odráží na vašich selfíčkách.

Na závěr vám chci popřát spoustu krásně zdokumentovaných zážitků či zábavných okamžiků se selfie tyčí.