Sleva!

Magnetický držák na mobil do auta

SKLADEM

Cena poštovného je 99 Kč, zboží doručuje Česká pošta.

  • Záruka: 24 měsíců

399 

Kategorie:

Popis

magnetický držák na mobilní telefon do automobiluStává se Vám při jízdě v autě, že nemáte kam odložit svůj mobilní telefon při zapnuté navigaci? Pokud ano, tak právě Vám přinášíme praktický, elegantní a flexibilni magnetický držák na mobilní telefon do automobilu. Náš magnetický držák Vám poslouží pro pohodlné upevnění přístroje jako je telefon, GPS navigace a další menší zařízení na palubní desku Vašeho automobilu. Magnetický držák na telefon do auta bez problémů udrží mobil nebo jiné multimediální zařízení.

Za jízdy pak můžete na palubní desce auta pohodlně sledovat GPS navigaci. Držák má velice silný magnet a telefon bez problému udrží a nevadí mu ani otřesy, zpomalovací retardéry či jiné nerovnosti na silnici. Magnet ani nalepovací destička nezničí telefon. Magnetickým držákem lze variabilně otáčet do stran a můžete si přístroj libovolně naklonit na úhel, který Vám v autě vyhovuje.

Díky decentnímu zpracování magnetického držáku se bude Vaše auto pyšnit pěkným doplňkem, který zapůsobí na Vás i na Vaše spolucestující.

magnetického držáku do auta - otočný 360

Hlavní výhody magnetického držáku:

malé rozměry
elegantní zpracování
snadné uchycení na telefon
jednoduchá a rychlá instalace do auta
možnost volby místa na palubní desce
s připevněným přístrojem lze variabilně naklánět

 

Barva: bílá

Návod na instalaci magnetického držáku

Instalaci magnetického držáku v autě zvládne opravdu každý a je otázkou několika málo minut. Držák stačí uchytit přiloženou nálepkou na palubní desku auta. Na zadní kryt Vašeho mobilu umístíte magnet. Pak už jen stačí přiblížit mobil k držáku a telefon je uchycen a napevno připevněn. Celý postup jak nainstalovat magnetický držák mobilu také naleznete v obrázkovém návodu níže.

Instalace destičky na mobil:

Návod na instalaci magnetického držáku - instalace destičky na mobil 1

Návod na instalaci magnetického držáku - instalace destičky na mobil 2

Instalace držáku v autě:

Návod na instalaci magnetického držáku - instalace držáku v autě 3
Návod na instalaci magnetického držáku - instalace držáku v autě 4

Mohlo by se Vám líbit…